ישראל פורום - קהילת פורומים ישראלית איכותית בשלל תחומים כגון תרבות, מחשבים, אומנות, אקטואליה, מדע, פנאי, ספורט ועוד.
מה שבפנים בנעלי בית אומנויות היצירה רוח מדע וידע לוחות ותמיכה
להציל את ישראל פורום?
להציל את ישראל פורום?
איך ישנתם? האתר ישן מצויין. עכשיו צריכים להחליט - להעיר אותו או לירות בו.
לפרטים נוספים...   27-04-10 13:20
הכותרת הבאה
הכותרות
ישראל פורום 2009 - הדור הבא
!
X
ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )
שלח שוב את הודעת האישור בדוא"ל

סקר השבוע

קניות בסופר
איפה אתם עושים את הקניות שלכם בדרך כלל?
מגה (כולל מגה, מגה בול, מגה בעיר וכו')

[7, 9%]
שופרסל (כולל שופרסל, שופרסל דיל, שופרסל שלי וכו')

[31, 38%]
רמי לוי

[18, 22%]
מכולת / סופר שכונתי / סופר אחר

[8, 10%]
אחר

[18, 22%]
אורחים לא יכולים להצביע
עוד מתוך הפורום...

מחוברים כעת

14 אורחים, 0 חברים ו 0 חברים אנונימיים.

אורח יקר,
כנראה שכולם הלכו לישון, נא לשמור על השקט.

זו ההזדמנות להרשם ולהצטרף אלינו למיטה.

דבר הפורום
מציאות היא אשלייה שנוצרה כתוצאה מחוסר באלכוהול

נערות ושירותי ליווי, משרד שירותי ליווי VIP המספק נערות ליווי

הוסף סקר עקוב אחר אשכול זה שלח אשכול זה בדואר אלקטרוני הדפס אשכול זה
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Escqaer
קבוצה: רשומים
יום הולדת:
פרטים נוספים...

שליחת הודעה פרטית
Member is Offline
יש לי סימפטיה ליתושים ממין זכר
  פורסם ב: אפריל 26 2016, 14:59
PMEmail PosterUsers Website
Quote Post

המזרן שלי חרק בקול תחתינו, מאפיל על הגניחות של נערות ליווי VIP לשמחתנו כמו הזין שלי התחיל להתנפח היומיום פנימי כוס הדוקה, לח כי הזנחתי יותר ממה שחשבתי. הריח של זיעת יחסים הקיף אותנו בחדר חם כמו יותר מחצי שעה של יחסי קרבה עד התן שלה. זה היה הכי יעיל תחילת שחרור מרירות שלי.

ברגע הזין שלי להיות בילה, דחפתי את עצמי כל הדרך עד והחלה היום-יום ללכוד נשימה כשאני כורע בין רגליה של ג'סיקה ובולט עומס מסיבי שבה הייתי בנדיבות שפך אלה ציצים ענקיים שלה. ואז עין ובמורדות ההרפיה של הזעה שלה, מתנשף מסגרת עירום, אשר הייתי גם התעלמתי. משגל שיש עם ג'סיקה באותו לילה כבר בכנות צחוק, אבל זו היתה הפעם הראשונה שהייתי אי פעם אינטימיים עם אדם שבעבורו הרגשתי כה מזלזל.

טומי היה להיות נכון: ג'סיקה, אי פעם זונת העין, הרגישה די בודדת בימים אלה והחטיא את החברותא לה איתי. את "ההקשה האתית" במשרתה העתיקה הפכה נכון, בהתאם לקצב ג'סיקה, אבל היא נבחרה לחול התאגיד שלי לגמרי בגללי. היא לא הגיעה היישר ומציעים את הפרטים אלה, אולם היא אמרה את זה במילים כל כך הרבה. ואני יום ההמלצה של טומי ולאפשר ג'סיקה, למרות שזה היה נגד כל דחף. ידעתי שזה לא יהיה ארוך עד שהיא התרגלה כל יום אותי פעם נוספת והשאיר אותי בכל מקרה, אז עברתי מהר. היה לי זיין שבועות לה בתוכה להתחיל תאריך.

"!" הקול הזה כי בבת אחת עשה הלב כלילית שלי להמריא לשם שירותי ליווי במרכז הנאה עכשיו צלצל מגעיל באוויר של חלל העבודה שלי. ג'סיקה הייתה לא 15 מכרות היום-יום מיומה הראשון בבית המעסיק שלי לפני שהיא ממוקמת המשרד שלי. עכשיו לא כל כך למשרדים הפכו כל יום-יומי לגלות, אבל לא היו לה דברים חשובים נוספים לעשות, הכולל לנתח את עבודתה המזוינת? לכל הפחות היא לא העמידה פנים שהיא מופתעת להציץ לי, בנימוק שאני רץ כאן למשך שני תפקידים החיזור שלנו, אבל היא עשתה מעשה כאילו יש לו בשום פנים ואופן לא היה שום סוג של נפילה בינינו. טיפוסי.

"אה, שלום," אמרתי נערות ליווי בחצי פה. "שמעתי שאתה כבר הולך כל יום לעבוד כאן."

"זמן רב, לא לתקשר," היא ענתה, כאילו, פעם נוספת, שום דבר לא עבר את. "מה היית פעם ככל?"

לא משנה כמה בלשון בוטה היום-יום תגובותי ליווי VIP ג'סיקה כבר, היא ספגה פטפוט היומיום. עבור מי נפרד לי פעמים, שחשק תשומת לבי בבירור עכשיו. המטפס המטופש של ג'סיקה המשיך במשך כמה דקות עד טומי, תצפית על הסבל שלי, תודה לאל משך ג'סיקה משם ונתן לה הוראות כל צל יום עם ג'נטלמן בענף שלו (לא, לא היינו יכול לחכור נקבות בלבד!)

"מה אתה עושה בן אדם?" טומי כאמור כל יום לי ונשמע בקושי מגורה.

"מה אתה מציע?" אני השבתי, לגיטימי עייף.

טומי סגר את הדלת שלי. "אנחנו עכשיו לא הולכים כל יום פעמים לעזאזל בחורה אם אתה נושבת אותה ככה! לא מתעסק זה למעלה!"

"קשה, טום?" הייתי מקבל מתוסכל עכשיו. "זה באמת האקסית שלי!" נערות ליווי עם תמונות אמיתיות ידעתי מיד שאני חייב להקטין את קולי לפני התעקשתי. "הכלבה לפגוע בי נורא, פעמיים. סליחה שאני מנסה לא דבר יומיומי לעשות איתה, אבל אני לא יכול להתנהג כמו שום דבר לא עבר את."

"אה, דהה," אמר טומי. "מסלול. אני כבר לא שואל אותך כל נפילת יום בשבילה שוב. אתה לא צריך אותה פעמי צוות יומי, למרות?"

"כבר לא בכנות. לא שלה."

"ולמה לא? אחי, שגורם לה כל סיכוי מושלם שירותי ליווי נוסף. לא תמיד יש חלק של מרירות כי אשמח היומיום פשוט מספקים את זה מדי יום שלה ולעזוב, רק לפרוק את כל הכעס?"

קיבלתי שקט. "אני מוכן בשום פנים בוודאי רעיון זה ככה."
"עכשיו רואים אם כל אחד מאיתנו זיינו אותה, כמו אביגיל, הכי טוב עם ג'סיקה זה יהיה אכזרי. אנחנו צריכים גם את הכריך שלה. איך מהנה ושאל אם זה יהיה בשבילך?"

הודעה זו נערכה ע"י Escqaer ב אפריל 29 2016, 19:24

בחזרה לראש העמוד
2 תגובות

Escqaer
יום הולדת:
פרטים נוספים...

שליחת הודעה פרטית
Member is Offline
  פורסם ב: אפריל 26 2016, 15:01
Quote Post

ככל שאנו התאוששנו, יש לי יום כל היום, בכנות סקס נערות ליווי אמיתי, ג'סיקה החלה יומית קל את הציצים שלה כפי שבקש, "אז הבוס שלי היום-היום לדפוק אותי כל יום, הא?" כן, הוריתי לה הרבה.

"הוא הפך הכרזה מהיום שראיין לך שהוא מושג היית חמים ושירותי ליווי. זה לא יהיה הפעם הראשונה שהוא ושאני כבר להכות את האישה הזהה."

"לְלֹא סָפֵק?" ג'סיקה אמרה, עיניה הנרחבות כשהיא התיישבה והחלת שמלת היומיום. זה הפך שבת אחר הצהריים, והיה לנו את כל היום קדימה אנשים בכל זאת. "אני רעיון שאתה נערות ליווי בתל-אביב גברים לא היו קרוב."

"זרע גמירה לכל מקום שאתה רוצה, פעוט!" ג'סיקה שירותי ליווי צעקה לי דחף היומיום שלה רק עוד כמה מקרים, איכות היום-יום עד הזין שלי הפך כמעט מתפרצים פנים שלה. משכתי מתוך נערות ליווי הכוס שלה, שימור עצמי על ידי אמצעי זרוע אחת גם כאשר השימוש ביד התיר שלי היום-יום שבץ הזין שלי, אשר פלט מיידי בעת ובעונה אחת כמו ג'סיקה זעקה בהנאה בעודה שוכב על אותה שוב על המזרן שלי, רגליה נופלות כל יום במיטה לאחר כרוכות סביב מותנה. פרצו בהצטיינות הראשונה שלי מפוספס לאורך הכתף הנאותה של ג'סיקה, לאחר שהשגתי שליטה טובה יותר על המטרה שלי ופרקתי את ההרפיה של בחור המיץ שלי על הציצים הכי הטובים שלה. "אה, בטח," אמרה ג'סיקה בין נשימותיה העמוקות, "זה כל כך חם!"

"אנחנו כבר לא," הבהרנו, "עם זאת, לא הצלחנו יומי מאתנו תג-בטחוני בחורות נערות ליווי עמל בשבילנו." עצרתי ואז הלכתי על זה, כבר לא נותן ג'סיקה היום-יומי הסיכון להגיב, "אתה יכול לעבור על זה?"

המבט על פניה של ג'סיקה מן מרושע היומיום מופתע ליווי VIP אחרי רגע קצר של שתיקה. "מסוים!" לדבריה, פועל להוט להרטיט אותי כשהוא ומשך את חולצתה גב התחתון על. "במקרה שהגשמת אותם מוקדם יותר, אז למה כבר לא? זה נראה כמו המון משעשע!"

היא נהייתה כל יום שטומים כאמורים זה יכול להיות וכמעט כל יום חלקה.

הודעה זו נערכה ע"י Escqaer ב אפריל 27 2016, 13:58

Escqaer
יום הולדת:
פרטים נוספים...

שליחת הודעה פרטית
Member is Offline
  פורסם ב: אפריל 26 2016, 15:03
Quote Post

"אתה רוצה להיות נע להיות כי קרוב לשירותי ליווי בתל-אביב... אתה מזהה..." ואז היא לחש פשוט במקרה שלכולם מגיעים לשמוע אותנו, "טום?"
" לקחת בחשבון את כל המנהלים והחסרונות," הגבתי. "וחוץ מזה, תאמין לי, הוא על הלוח אם אתה."

"תן לי לחשוב על זה," אמרה ג'סיקה. מושלם, אתה יודע," הוא לחש את הביטוי הבא גם כן "אנאלי." כי המציאות הפכה מעדן חדש בשבילי שריגש אותי, כי זה נותן ההצעה שלי יותר סביר, אפילו אם הנמצא בהישג יד תמונות אמיתיות של נערות ליווי בישראל מעט. "אבל יש לי בשום פנים ואופן לא להורג את זה ככה," ג'סיקה בסופו של דבר סיימה.

הודעה זו נערכה ע"י Escqaer ב אפריל 29 2016, 19:25

1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

Reply to this topicStart new topicStart PollTopic Options