ישראל פורום - קהילת פורומים ישראלית איכותית בשלל תחומים כגון תרבות, מחשבים, אומנות, אקטואליה, מדע, פנאי, ספורט ועוד.
מה שבפנים בנעלי בית אומנויות היצירה רוח מדע וידע לוחות ותמיכה
להציל את ישראל פורום?
להציל את ישראל פורום?
איך ישנתם? האתר ישן מצויין. עכשיו צריכים להחליט - להעיר אותו או לירות בו.
לפרטים נוספים...   27-04-10 13:20
הכותרת הבאה
הכותרות
ישראל פורום 2009 - הדור הבא
!
X
ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )
שלח שוב את הודעת האישור בדוא"ל

סקר השבוע

קניות בסופר
איפה אתם עושים את הקניות שלכם בדרך כלל?
מגה (כולל מגה, מגה בול, מגה בעיר וכו')

[7, 8%]
שופרסל (כולל שופרסל, שופרסל דיל, שופרסל שלי וכו')

[33, 39%]
רמי לוי

[18, 21%]
מכולת / סופר שכונתי / סופר אחר

[8, 10%]
אחר

[18, 21%]
אורחים לא יכולים להצביע
עוד מתוך הפורום...

מחוברים כעת

16 אורחים, 0 חברים ו 0 חברים אנונימיים.

אורח יקר,
כנראה שכולם הלכו לישון, נא לשמור על השקט.

זו ההזדמנות להרשם ולהצטרף אלינו למיטה.

דבר הפורום
מוזיקה היא חוק מוסרי - היא נותנת כנפיים לשכל, נפש ליקום, מעוף לדמיון, קסם לעצבות, חיים להכל(אפלטון)

נערות ושירותי ליווי, נערות ושירותי ליווי ברחבי ישראל

הוסף סקר עקוב אחר אשכול זה שלח אשכול זה בדואר אלקטרוני הדפס אשכול זה
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Escqaer
קבוצה: רשומים
יום הולדת:
פרטים נוספים...

שליחת הודעה פרטית
Member is Offline
יש לי סימפטיה ליתושים ממין זכר
  פורסם ב: אפריל 24 2016, 18:44
PMEmail PosterUsers Website
Quote Post

בזמן שהמים להתגלגל כמו התחממות אנו הפשטנו זה את זה. זה התחיל עם על השפות וכן לרכוש הדרגתי לכפתורי חולצתה אבל בתוך שניות כמה היינו נעול קרב של לשונות שירותי ליווי בתל-אביב בזמן השווה כמו האצבעות ומשכנו בטירוף בכל בגד אנו עשויים גם יתר על כן צריכים ליהנות.

היינו כל כך הפכנו במשך כל האחרים מהר ככל נערות ליווי היינו עירומים, הצמדתי אותה לכיוון הקיר שאר החדר וטרקתי אותה עמוק. הוא להתברר אף שהמציאות לחה מן שלוש המנות של בהצטיינות הזמן בשעות לילה שעה מוקדמת משעה כך מחליק המתכת שלי קשה על לתוכה השתנתה לתוך מהר ונקי. ויטני מוקצפת ראשה מצד לצד כמו זיינתי אותה. היא רימת רגל אחת סביב מותנה, גנחה בין התנשפויות של אוויר "הו לעזאזל בטוח, נסו את זה לי! זה מרגיש כל כך לעזאזל מתאים! אני באמת אוהב את זה !! "

אני בטווח הארוך התגברתי הדחף שלי לדפוק לה נערות ליווי אורגזמה במרחק נכונה ומשכתי מתוכה. החזה שלה הפך עולה ויורד עם מאמץ מינית משכתי אותה לתוך תנועת המים. כי המים מדורגים מעל כתפיה על פטמותיה תפסתי בקבוק הסבון נוזלי התחלתי חקירה איטית של הגופה. הזרועות שלי התחילו מתוך הרפתקה של גילוי מסמכי מערומיה שנמשכים דקות רבות. היה לה עיניים עצומות רוב הזמן, ארגוני השרירים שלה עלולים להתעוות מצטמררים ברגע לטפתי נקודה עדינה. הפטמות שלה ואת קפלי הכוס שלה היו רגישות-יתר, לה האורגזמה העדינה הראשונה שלה בתור חבקתי את הגורמים הללו ממנה.

היא שקעה עם הפנים כלפי מטה על המזרן, רגליה פרושות לרווחה; אני צריך לראות את ההשפעה הייתה לי עליה. הכוס שלה הפכה נפוחה פתוחה, הזמנה חושנית זקף הפועם שלי. היא לפתה שירותי ליווי את כרית, יש להתברר לי והצהיר "אני מקווה שאתה לא מושגות אבל." טפסתי על המיטה, בין רגליה הפתוחות והנחתי העליון של הזין שלי לתוכה. עגלגלות הסוכנות של התחת שלה לחוצות כנגד הבוטן הביאו על כל מנה ענקית בלעדית של הורמונים לשפוך מן הביצים שלי, מלבים את הזין שלי עוד יותר.

הודעה זו נערכה ע"י Escqaer ב אפריל 24 2016, 18:45

בחזרה לראש העמוד
1 תגובות

Escqaer
קבוצה: רשומים
יום הולדת:
פרטים נוספים...

שליחת הודעה פרטית
Member is Offline
יש לי סימפטיה ליתושים ממין זכר
  פורסם ב: אפריל 24 2016, 18:46
PMEmail PosterUsers Website
Quote Post

זיינתי ויטני כמו חרף העובדה שהיינו בירח הדבש שלנו. שלנו גופנו שלנו התנגשו שלנו בתוך לוחמה עבור תענוג ושליטה, היא ואני בילינו את שארית הבוקר להתעלל בכל יוצא דופן. נערות ליווי בתל-אביב אנחנו כבר לא זהירים, חסרי טעם, מופיעים יעילים ביותר על האופי של גבר וילדה בטירוף הזדווגות. דחסתי אותה היכולת עם פעמי זרע וזרע; והיא נפלה היישר ראויה ראויה לתוך מינית הציג על בתרדמת לאחר סדרה של אורגזמות.

אני בשום אופן לא היה להפנט אחותי אחרי זה. היא הפכה להיות תלמיד מין מוכן נערות ליווי ואהבה לבדוק עם עמדות חדשות ומעשיים, משתמשת בי כמו הרכבת לה אינטימית. ויטני ושאני בכל זאת לזיין כמו חובבים עד שנקבל קולקטיבי אולם כעת אנו פוגשים כשווים. היא חום, מופקר ומיומן זאת כבר לא יכולתי לבחון ממני, אנו צופים מכל ייחודיים.

0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

Reply to this topicStart new topicStart PollTopic Options